Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Alle informatie

Over dit artikel

Logobonbon van witte chocolade met hazelnoot praline is een verfijnde keuze als relatiegeschenk of promotieproduct. Deze hoogwaardige bonbon wordt per stuk verpakt in een transparante beschermdoos en kan volledig gepersonaliseerd worden met uw logo of boodschap in full colour. Perfect voor beurzen, events of als attente give-away die blijft hangen.

  • Full colour bedrukking: uw logo of ontwerp wordt rechtstreeks op de chocolade gedrukt voor maximale herkenbaarheid
  • Hoogwaardige smaak: gevuld met romige hazelnoot praline, geproduceerd door Barry Callebaut
  • Hygiënisch verpakt: elke bonbon zit individueel in een beschermende transparante doos
  • Keuze uit vormen: verkrijgbaar in rechthoekige of ronde uitvoering
  • Direct inzetbaar: ideaal als tafelpresentje, beursgiveaway of bedankje

Maak indruk met een zoet relatiegeschenk dat uw merk letterlijk op de tong legt. Vraag direct een offerte aan voor uw gepersonaliseerde logobonbons!

Specificaties

Artikelnummer A130-530002-PC
Merk barry callebaut

Veelgestelde vragen

De minimale afname voor deze Logobonbon van witte chocolade bedraagt 300 stuks. Bij deze hoeveelheid zijn de drukkosten gratis en profiteer je van gratis verzending. Voor grotere aantallen gelden staffelprijzen.
De Logobonbon van witte chocolade kan bedrukt worden met een opdruk tot in full colour. Dit betekent dat je logo of ontwerp in alle kleuren afgedrukt kan worden, zonder beperking tot een bepaald aantal kleuren. Zo komt je huisstijl optimaal tot zijn recht op dit exclusieve relatiegeschenk.
Elke bonbon wordt per stuk verpakt in een transparante doosje, zoals zichtbaar op de productfoto. Dit zorgt voor een hygiënische en presentabele uitstraling, ideaal om uit te delen tijdens beurzen, evenementen of als attentie voor klanten.
Je kunt kiezen tussen een rechthoekige of ronde vorm voor de bonbon. Beide varianten zijn gemaakt van witte chocolade met hazelnoot praline vulling en kunnen voorzien worden van jouw logo in full colour.
Nee, deze bonbon is niet geschikt voor mensen met een notenallergie. De Logobonbon van witte chocolade bevat hazelnoot praline als vulling. Houd hier rekening mee bij het uitdelen aan relaties of medewerkers.

Vergelijkbare producten

Logobonbon van witte chocolade
Logobonbon van witte chocolade: een heerlijk en origineel relatiegeschenk dat direct de aandacht tre
Zakje 2 pepermunten
Dit zakje met 2 pepermunten is een fris en betaalbaar relatiegeschenk dat perfect past bij evenement
Zakje 2 aardbeisnoepjes
Dit zakje met 2 aardbeisnoepjes is een heerlijk en betaalbaar relatiegeschenk dat altijd in de smaak
Hot chocolate 3 stuks in bedrukt doosje
Hot chocolate 3 stuks in bedrukt doosje is het perfecte relatiegeschenk voor liefhebbers van warme c
Zakje vruchtgummi
Zakje 90 x 70 mm. gevuld met ca. 10 gr. vrucht gummi
Card - mint snoepjes
Card - mint snoepjes zijn compacte, kaartvormige mintdoosjes die perfect in elke portemonnee of tas

Ook interessant

Logobonbon van witte chocolade
Logobonbon van witte chocolade met hazelnoot praline, rechthoekig of rond, met opdruk tot
Logobonbon van witte chocolade
Logobonbon van witte chocolade is een luxe en smaakvol relatiegeschenk dat indruk maakt op klanten e
Logobonbon van witte chocolade
Logobonbon van witte chocolade is een luxe relatiegeschenk dat indruk maakt. Deze hoogwaardige bonbo