Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Alle informatie

Over dit artikel

Balpen van gerecycled aluminium met rubberen afwerking, bamboe knop en chromen clip. Met speciale coating voor spiegellasergraveren. Blauwschrijvend.

Specificaties

Artikelnummer A81-AP808090-10

Veelgestelde vragen

De Boshly balpen schrijft met blauwe inkt. Dit is de standaard schrijfkleur voor dit model.
De Boshly balpen heeft een speciale coating die geschikt is voor spiegellasergraveren. Bij deze techniek wordt het logo of de tekst door de coating gegraveerd, waardoor een strak en duurzaam resultaat ontstaat dat niet vervaagt.
De Boshly balpen is gemaakt van gerecycled aluminium met een rubberen afwerking. De knop bovenaan is van bamboe en de clip is van chroom. Dit maakt het een duurzame keuze voor wie bewust wil omgaan met materiaalgebruik.
Ja, je ontvangt altijd eerst een gratis digitaal voorstel met jouw logo of tekst op de Boshly balpen. Dit voorbeeld wordt doorgaans binnen 4 uur aangeleverd, zodat je zeker weet dat het eindresultaat aan jouw verwachtingen voldoet.
De Boshly balpen is beschikbaar vanaf 50 stuks. In de prijs zijn de drukkosten en de verzending al inbegrepen, zodat je niet voor verrassingen komt te staan.