Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Artikelnr. A23-P436.673
Alle informatie

Over dit artikel

Lekvrije vacuüm geïsoleerde fles. Met unieke logo positie aan de voorzijde van de fles. 304 RVS binnenwerk en 201 RVS buitenkant houdt je drankjes warm 5 uur en koud 15 uur. Inhoud: 500 ml.

HoursHot: 5
HoursCold: 15

Specificaties

Artikelnummer A23-P436.673

Veelgestelde vragen

Wij houden je altijd zo goed mogelijk op de hoogte. Zodra jij je bestelling geplaatst hebt, ontvang je een datum waarop jouw bestelling verstuurd wordt.

Het verschilt per artikel of er kosten in rekening worden gebracht voor een sample. We zullen dit altijd per e-mail aangeven. Mochten er kosten in rekening worden gebracht, dan worden deze gecrediteerd op het moment dat je een bestelling bij ons plaatst.
Wanneer je niet beschikt over het juiste bestand, denken we graag met je mee hoe we dit kunnen oplossen. Neem hiervoor contact met ons op! Wat is het maximaal aantal kleuren voor een bedrukking (bijv. logo)? Het aantal kleuren voor het bedrukken van een relatiegeschenk is per artikel en bedrukkingstechniek verschillend. Het verschilt van een bedrukking in een kleur tot een full colour bedrukking. Op de website kun je per artikel zien welke opties er zijn voor het bedrukken. Uiteraard mag je dit ook altijd aan ons vragen!

Vergelijkbare producten

Marka 600 ml koperen vacuüm geïsoleerde fles met metalen lus
De fles van Marka heeft een roestvrijstalen vacuümconstructie met koperen isolatie die dranken enkel
Ljungan koperen vacuüm geïsoleerde roestvrijstalen fles van 500 ml met PU leren band en deksel
Koperen vacuüm geïsoleerde roestvrijstalen fles met een klassiek en elegant ontwerp. Heeft een PU le
Supra 1 liter koper vacuüm geïsoleerde drinkfles met 2 deksels
Twee-in-één dubbelwandige roestvrijstalen drinkfles met koper vacuüm isolatie met 2 deksels: een dek