Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Alle informatie

Over dit artikel

Plastic ijskrabber met 210T polyester handschoenen.

Specificaties

Artikelnummer A81-AP791301-06

Veelgestelde vragen

Het logo wordt aangebracht op de polyester want van de Dasha ijskrabber. De exacte bedrukpositie en maximale afmetingen van het opdrukgebied zijn te bekijken op de productpagina of op te vragen via onze klantenservice.
Ja, je ontvangt altijd een gratis digitaal drukvoorstel voordat de productie start. Dat voorstel ontvang je doorgaans binnen 2 uur na het plaatsen van je bestelling, zodat je eventuele aanpassingen kunt doorgeven.
De levertijd is afhankelijk van je configuratie en is te zien tijdens het bestelproces. Je ontvangt altijd eerst een gratis digitaal drukvoorstel binnen 2 uur, zodat je de bedrukking kunt goedkeuren voordat er geprint wordt. Heb je spoed? Neem dan contact op via 074 711 0211.
De Dasha ijskrabber bestaat uit twee onderdelen: een krabber van transparant kunststof en een want van 210T polyester. De binnenkant van de want is gevoerd, zodat je hand warm blijft tijdens het krabben.