Artikelnr. A34-127002-12700271
Hiru gespiegelde gepolariseerde zonnebril van rPET/hout in geschenkverpakking Hout
- Altijd een digitale proefdruk vooraf binnen 4 uur
- Eerlijke prijs, zonder bijkomende kosten
- Snelle leveringen vanaf 4 werkdagen in overleg
Spoed?
Bestel veilig & snel bij ons
Kies drukmethode
Prijs onbedrukt
Je bestand/logo uploaden kan later
Kies aantal
1
Totaal incl. BTW - 1 st.
€30,43
€25,15 excl. BTW
Incl. drukkosten • gratis verzending
Configureer je product om de verwachte levertijd te zien
Je ontvangt altijd eerst een gratis digitaal voorstel voordat deze gedrukt wordt.
De laatste beoordelingen
Zo beoordelen klanten ons
9
800+ beoordelingen
Linda
Review via
Kiyoh
10
Robin
Review via
Kiyoh
8.5
Thomas
Review via
Google
10
Alle informatie
Over dit artikel
De Hiru zonnebril van rPET/hout is gemaakt van duurzame materialen met de hoogste kwaliteitsnormen. Het hoogwaardig afgewerkte frame is gepolijst en geverfd, en is gemaakt van gerecycled PET plastic. De armen met een lichte en comfortabele pasvorm zijn gemaakt van eikenhout dat afkomstig is van duurzame, milieuvriendelijke en maatschappelijk verantwoorde bronnen. De glazen zijn blauw gespiegeld en gepolariseerd, waardoor reflecterend zonlicht wordt geëlimineerd en hij ideaal is voor autorijden en voor zonnige zomer- en winteractiviteiten in de buitenlucht. Deze bril voldoet aan EN ISO 12312-1, heeft UV400-glazen die zijn geclassificeerd als categorie 3. Wordt geleverd met een reinigingsdoekje van gerecycled PET plastic (15 x 15 cm) en is verpakt in een gerecyclede kartonnen geschenkverpakking (16,5 x 6 x 4 cm). Lasergraveren wordt aanbevolen als een duurzame decoratieoptie.
Specificaties
| Artikelnummer | A34-127002-12700271 |
|---|
Veelgestelde vragen
Ja, de Hiru zonnebril is uitgerust met blauw gespiegelde en gepolariseerde UV400-glazen. De polarisatie elimineert reflecterend zonlicht, waardoor de bril ideaal is voor autorijden en voor zonnige zomer- en winteractiviteiten in de buitenlucht. De glazen voldoen aan EN ISO 12312-1 en zijn geclassificeerd als categorie 3.
De Hiru zonnebril wordt geleverd met een reinigingsdoekje van gerecycled PET plastic (15 x 15 cm) en is verpakt in een gerecyclede kartonnen geschenkverpakking met afmetingen 16,5 x 6 x 4 cm. Dit maakt het direct geschikt als duurzaam relatiegeschenk.
Voor de Hiru zonnebril wordt lasergraveren aanbevolen als duurzame decoratieoptie. Deze techniek past het beste bij de natuurlijke materialen van het frame en de eiken armen. Omdat hout een natuurlijk materiaal is, kunnen kleur en structuur per product verschillen, waardoor de gravering er in het echt iets anders uit kan zien dan op het digitale voorstel.
Het frame van de Hiru zonnebril is gemaakt van gerecycled PET plastic en is hoogwaardig gepolijst en geverfd. De armen zijn vervaardigd van eikenhout dat afkomstig is van duurzame, milieuvriendelijke en maatschappelijk verantwoorde bronnen. Deze combinatie zorgt voor een lichte en comfortabele pasvorm.
Vergelijkbare producten
Zonnebril met bamboe frame
vanaf
1,37
Retro zonnebril met kunststof frame, bamboe pootjes en gekleurd spiegelglas. Met UV400 bescherming.
Sunbus - zonnebril
vanaf
1,35
De Sunbus zonnebril combineert moderne stijl met natuurlijke materialen en biedt optimale beschermin
Zonnebril Marty UV400
vanaf
1,58
De Zonnebril Marty UV400 is een hippe en praktische zonnebril die perfect geschikt is als bedrukt re
Zonnebril met kurken pootjes
vanaf
0,94
Klassieke en stijlvolle zonnebril met UV400 protectie en kurkdetail in de brilpootjes. Kurk is een n
Sun Ray zonnebril
vanaf
0,73
Deze retro-ontworpen zonnebril is de ideale promotionele giveaway tijdens zomerfestivals, evenemente
Zonnebril Gredel UV400
vanaf
0,52
Ga stijlvol de zon tegemoet met onze Gredel Zonnebril, uitgerust met UV400 bescherming voor optimale