Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Artikelnr. A53-LT52131-N0005

Sagaform Ted isolatie mok, 280ml lekvrij en vaatwasserbestendig Zilver

Alle informatie

Over dit artikel

Mok Ted van Sagaform is een stijlvolle en functionele reisbeker, ideaal voor iedereen die altijd een warm of koud drankje bij de hand wil hebben. Gemaakt van gerecycled roestvrij staal, is deze mok leverbaar in trendy kleuren en opvallende kleurcombinaties, waaronder goud en zilver. Het dubbelwandige, vacuümgeïsoleerde ontwerp met een dunne koperlaag zorgt ervoor dat je drank 4 uur warm of 8 uur koud blijft. Met een praktisch oor, een slimme drukknop op het deksel, en 360° drinkervaring voelt het alsof je uit een gewone mok drinkt. Vaatwasserbestendig en geleverd in een stijlvolle geschenkdoos, is Ted zowel duurzaam als elegant, perfect voor onderweg. Ontworpen door Studio Sagaform.

Specificaties

Artikelnummer A53-LT52131-N0005

Veelgestelde vragen

Wij houden je altijd zo goed mogelijk op de hoogte. Zodra jij je bestelling geplaatst hebt, ontvang je een datum waarop jouw bestelling verstuurd wordt.

Het verschilt per artikel of er kosten in rekening worden gebracht voor een sample. We zullen dit altijd per e-mail aangeven. Mochten er kosten in rekening worden gebracht, dan worden deze gecrediteerd op het moment dat je een bestelling bij ons plaatst.
Wanneer je niet beschikt over het juiste bestand, denken we graag met je mee hoe we dit kunnen oplossen. Neem hiervoor contact met ons op! Wat is het maximaal aantal kleuren voor een bedrukking (bijv. logo)? Het aantal kleuren voor het bedrukken van een relatiegeschenk is per artikel en bedrukkingstechniek verschillend. Het verschilt van een bedrukking in een kleur tot een full colour bedrukking. Op de website kun je per artikel zien welke opties er zijn voor het bedrukken. Uiteraard mag je dit ook altijd aan ons vragen!