Artikelnr. A53-LT97113-N0010
Stok paraplu 23” R-PET auto open Donkerblauw
- Altijd een digitale proefdruk vooraf binnen 4 uur
- Eerlijke prijs, zonder bijkomende kosten
- Snelle leveringen vanaf 4 werkdagen in overleg
Spoed?
Bestel veilig & snel bij ons
Kies drukmethode
Prijs onbedrukt
Je bestand/logo uploaden kan later
Kies aantal
1
Totaal incl. BTW - 1 st.
€46,26
€38,23 excl. BTW
Incl. drukkosten • gratis verzending
Configureer je product om de verwachte levertijd te zien
Je ontvangt altijd eerst een gratis digitaal voorstel voordat deze gedrukt wordt.
De laatste beoordelingen
Zo beoordelen klanten ons
9
800+ beoordelingen
Linda
Review via
Kiyoh
10
Robin
Review via
Kiyoh
8.5
Thomas
Review via
Google
10
Alle informatie
Over dit artikel
Stokparaplu gemaakt van R-PET met Toppoint design houten handvat in de vorm van een haak. Dankzij het glasvezel frame is deze paraplu storm-proof. De dopjes zijn gemaakt van bamboe en de stang van staal voor betere recycling. Het gemêleerde materiaal geeft deze paraplu een luxe uitstraling (zwart is uniform gekleurd).
Specificaties
| Artikelnummer | A53-LT97113-N0010 |
|---|
Veelgestelde vragen
De paraplu is gemaakt van gerecycled PET (R-PET), wat hem een duurzame keuze maakt. Het frame is van glasvezel, de stang van staal, het handvat van hout en de dopjes van bamboe. Door deze materiaalkeuzes zijn de onderdelen beter te recyclen aan het einde van de levensduur.
Een paraplu biedt doorgaans bedrukruimte op de doekpanelen. Welke specifieke druklocaties en -technieken beschikbaar zijn voor dit model, is zichtbaar bij het configureren van je bestelling. Je ontvangt altijd eerst een gratis digitale drukproef ter goedkeuring voordat er gedrukt wordt.
Ja, dankzij het glasvezelframe is deze paraplu storm-proof. Glasvezel is flexibeler dan staal, waardoor de baleinen meeveren bij windstoten in plaats van te knappen. Dat maakt hem geschikt voor dagelijks gebruik in wisselvallige weersomstandigheden.
De overige kleurvarianten, zoals donkerblauw, zijn gemaakt van gemêleerd R-PET materiaal, wat een subtiele gemengde structuur en luxe uitstraling geeft. De zwarte versie is uniform gekleurd en heeft daardoor een egaal, strak uiterlijk.
Ja, zoals de productnaam aangeeft is deze paraplu voorzien van een auto-open mechanisme. Met één druk op de knop klapt de paraplu automatisch open, wat hem extra gebruiksvriendelijk maakt in druk of slecht weer.