Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Artikelnr. A23-P302.672
Alle informatie

Over dit artikel

Oplaadkabel gemaakt van RCS (Recycled Claim Standard) gecertificeerd gerecycled aluminium, gerecycled TPE en gerecycled PET. Totaal gerecycled materiaal: 68% op basis van het totale gewicht van het item. RCS-certificering zorgt voor een volledig gecertificeerde toeleveringsketen van de gerecyclede materialen. Aluminium verliest zijn eigenschappen niet in het recyclingproces en kan eindeloos worden gerecycled. Met dubbele input connector: USB A en type-C. Drievoudige output: Apple Lightning/Micro en Type C, met in totaal 6 oplaadmogelijkheden. Met RCS gecertificeerde gevlochten gerecyclede PET kabels met een lengte van 12 cm. Verpakt in FSC® mix verpakking. Geschikt voor opladen, synchroniseren en compatibel met car play. Ondersteunt snel opladen tot 9V/2A.

PVC free: true

Specificaties

Artikelnummer A23-P302.672

Veelgestelde vragen

Wij houden je altijd zo goed mogelijk op de hoogte. Zodra jij je bestelling geplaatst hebt, ontvang je een datum waarop jouw bestelling verstuurd wordt.

Het verschilt per artikel of er kosten in rekening worden gebracht voor een sample. We zullen dit altijd per e-mail aangeven. Mochten er kosten in rekening worden gebracht, dan worden deze gecrediteerd op het moment dat je een bestelling bij ons plaatst.
Wanneer je niet beschikt over het juiste bestand, denken we graag met je mee hoe we dit kunnen oplossen. Neem hiervoor contact met ons op! Wat is het maximaal aantal kleuren voor een bedrukking (bijv. logo)? Het aantal kleuren voor het bedrukken van een relatiegeschenk is per artikel en bedrukkingstechniek verschillend. Het verschilt van een bedrukking in een kleur tot een full colour bedrukking. Op de website kun je per artikel zien welke opties er zijn voor het bedrukken. Uiteraard mag je dit ook altijd aan ons vragen!