Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Alle informatie

Over dit artikel

De Woody Plus C custom made sleutelhanger is een vierkante sleutelhanger van duurzaam berken multiplex met een vrolijk gekleurd polyester koord. Dit unieke promotieproduct combineert natuurlijke materialen met opvallende full colour bedrukking, waardoor uw logo of boodschap optimaal tot zijn recht komt. Perfect als relatiegeschenk, give-away of merkbaar accessoire.

  • Full colour UV-LED-bedrukking: uw logo of ontwerp komt in heldere kleuren tot leven op het berken multiplex oppervlak
  • Duurzaam materiaal: gemaakt van hoogwaardig berken multiplex, een natuurlijk en sterk materiaal
  • Vierkant formaat: opvallende vorm met voldoende bedrukruimte voor uw boodschap
  • Stevig polyester koord: verkrijgbaar in verschillende kleuren, met metalen ring voor eenvoudige bevestiging
  • Custom made oplossing: volledig te personaliseren naar uw huisstijl en wensen

Maak van deze sleutelhanger een effectief marketinginstrument door uw logo of ontwerp in full colour te laten bedrukken. Vraag vrijblijvend een offerte aan of neem contact op voor een digitaal drukvoorbeeld.

Specificaties

Artikelnummer A81-AP716560-PC

Veelgestelde vragen

De Woody Plus C sleutelhanger is gemaakt van berken multiplex, een duurzaam en lichtgewicht houtmateriaal. Het koord is van gekleurd polyester en de ring is van metaal, zoals zichtbaar op de productfoto. Dit geeft de sleutelhanger een natuurlijke, onderscheidende uitstraling als relatiegeschenk.
Ja, je ontvangt altijd eerst een gratis digitaal voorstel voordat de sleutelhangers de drukpers ingaan. Dit voorbeeld wordt doorgaans binnen 2 uur aangeleverd, zodat je kunt controleren of het ontwerp naar wens is. Pas na jouw goedkeuring wordt er gestart met de productie.
De Woody Plus C wordt bedrukt met UV-LED-bedrukking, wat een scherpe en kleurrijke afdruk oplevert. De bedrukking is full colour en wordt aan één zijde aangebracht. De drukkosten zijn inbegrepen in de prijs, er komen geen extra kosten bij.
De levertijd is afhankelijk van je configuratie en is op de productpagina in te zien nadat je je product hebt samengesteld. Heb je een spoedlevering nodig, dan kun je contact opnemen via 074 711 0211 of info@depennenboer.nl om de mogelijkheden te bespreken.
De standaardprijs is inclusief UV-LED-bedrukking aan één zijde. Of bedrukking op een tweede zijde mogelijk is, kun je het beste navragen via info@depennenboer.nl of 074 711 0211, zodat je een op maat gemaakte offerte ontvangt.